Vítame Vás na stránkach zaoberajúcich sa čínskym bojovým umením WUSHU (KUNG FU). Vyučujeme predovšetkým vonkajšie štýly SHAOLIN, ale i zdravotné cvičenie TAIJI, prácu s vnútornou energiou CHIKUNG a čínsky box SANDA.

Karneval 2021

Tradičný Wushu Karneval, pri príležitosti nového čínskeho roku (12. februára, Rok byvola), sa tento rok konal online formou.

Musíme všetkých účastníkov veľmi pochváliť za krásne a hlavne, poväčšine kreatívne masky, ktoré nás veľmi potešili. Všetci si zaslúžia veľký potlesk. Tak isto hodnotenie bude o to náročnejšie, pretože zo všetkých pekných masiek je ťažké vybrať víťaza.

Nižšie sú uložené všetky fotky, ktoré ste nám poslali mailom. Všetci sa teraz môžete zapojiť do hodnotenia a pridávať hviezdičky vašim favoritom, teda maskám, ktoré sú podľa vás najlepšie. Hodnotiť môžete až do konca Februára.

No entries found
Photo contest ist over
Photo contest ist over
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
    
  
  
  

Výsledky hlasovania

Tento krát boli všetky masky perfektné a krásne. Veľkým plus oproti predošlým karnevalom bolo, že väčšina masiek bola svojpomocne vyrobená, za čo si všetci zaslúžite veľkú pochvalu. Dalo by sa povedať že ste tento rok vyhrali všetci. Veľká pochvala patrí všetkým čo sa karnevalu zúčastnili.

Z tých všetkých víťazných masiek predsa len musíme 3 vyzdvihnúť.

Najlepšia maska:

Podľa internetového hlasovani bola 1.3. najviac hodnotená Floriánkova maska.

Floriánko M.

Najštýlovejšia maska:

Za masku, ktorá najviac odzrkadľuje rok byvola, čínsku kultúru či bojovníkov bol zvolený Jakubko.

Jakubko V.

Najkreatívnejšia maska:

Za najprácnejšiu a najprepracovanejšiu masku sme vybrali Matúška.

Matúško B.